Kviečiame švęsti

Patikėkite visus švenčių rūpesčius profesionaliam ir paslaugiam kolektyvui. Surengsime Jums puotą, į kurią galėsite pasikviesti nuo keleto iki šimto ar net daugiau svečių.

Mūsų Paslaugos

GImtadieniai

Nepamirštamą gimtadienio ar vardadienio šventę;

Vedybos

Prabangų vedybų pokylį;

Įmonės šventės

Didelę šventę Jūsų įmonės jubiliejaus proga;

Konferencijos

Solidžią konferenciją, seminarą;

Prezentacijos

Solidžią prezentaciją

Krikštynos

Smagią krikštynų šventę.

Renginių organizavimas

„Pakelės namų“ kolektyvas padės Jums suorganizuoti renginį bet kokia proga. Jūsų renginiui siūlome dvi sales (kavinės ir restorano), kuriose gali švęsti nuo keleto iki šimto žmonių.

Jums nereikės dėl nieko rūpintis, nes mes Jūsų renginiui:

Salės paslaugos kiekvienai jūsų šveintei

Jūsų renginiui siūlome dvi sales (kavinės ir restorano), kuriose gali švęsti nuo keleto iki šimto žmonių.

Banketai-furšetai

Iš spacialių banketinių patiekalų meniu padėsime Jums išsirinkti tinkamiausias vaišes Jūsų puotai ir originaliai papuošime šventinį stalą. Garantuosime, kad Jūsų vakaro negadintų jokios smulkmenos. Jūsų paslaugoms dvi salės, tinkamos įvairioms progoms.

Konferencijų, prezentacijų organizavimas

 Jūsų įmonei ar organizacijai, padėsime ne tik pailsėti, bet ir surengti konferenciją, Jūsų produktų ar paslaugų pristatymą, seminarą. Skirsime Jums norimą salę ir paruošime . Jūsų paslaugoms konferencijų salė, talpinanti iki 60 žmonių. Jūsų svečiams suruošime pilną dienos maitimą , taip pat užkandėles ir gaiviuosius gėrimus konferencijos dalyviams.

Turistinių grupių priėmimas ir vaišinimas

„Pakelės namų“ pasiūlymai turistams, atvykusiems iš kitų Lietuvos miestų, užsienio šalių. Jaukioje aplinkoje pavaišinsime tradiciniais lietuviškais ir europietiškais patiekalais.

Mes aptarnausime Jūsų:

Gimtadienio, įmonės jubiliejaus, vestuvių, proginių švenčių svečius, konferencijų, prezentacijų, seminarų dalyvius. Jums nereikės dėl nieko rūpintis.